O NAS

o-nas

DOŚWIADCZONY PARTNER W BIZNESIE

Od ponad 20 lat zajmujemy się komunikacją biznesową. Początkowo specjalizowaliśmy się działaniami na rynku reklamy i szeroko rozumianej poligrafii jednak obecnie docierając do wszystkich firm, którym pomagamy się rozwijać. Naszym podstawowym zadaniem jest budowanie i wspieranie mocnych relacji handlowych, zarówno w Polsce jak i za granicą.

JAKOŚĆ USŁUG I PRODUKTÓW, KTÓRĄ WYBRAŁO JUŻ 5000 KLIENTÓW

Od ponad 18 lat skutecznie zajmowaliśmy się zapraszaniem zwiedzających na własne wydarzenia branżowe. Dzięki temu co rok notowaliśmy realne wzrosty zwiedzających z całego świata. Codziennie wykonujemy setki połączeń, które realnie mają wpływ na funkcjonowanie naszej firmy. Łącznie obdzwoniliśmy już ponad milion firm. Dlatego postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z każdą firmą, która nie ma czasu na działania promocyjne, gdyż my zajmiemy się wszystkim.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

– 18 letnie doświadczenie zdobyte na telefonowaniu do ponad miliona firm

– skuteczne dotrzemy do wybranego rynku, branży, regionu

– dopasowujemy się to oferty, potrzeb oraz każdego budżetu

– dajemy szansę na pozyskanie nowych klientów

– posiadamy aktualną bazę danych, która jest codziennie aktualizowana

– maksymalnie optymalizujemy koszty oraz dbamy o oszczędność czasu

– dostarczamy codzienne szczegółowe raporty z rozmów

– wiarygodność potwierdzamy dostępem do nagrań rozmów, billingów, dajemy możliwością audytu

MISJA

Misją naszej firmy jest dostarczanie wiarygodnych oraz nieustanne poszukiwanie nowych narzędzi biznesowych, realnie wspierających rozwój firm na rynku krajowym i europejskim.

WIZJA

Mamy wizję, by być najważniejszym partnerem wsparcia dla firm w dostarczaniu informacji poprzez sprawdzone narzędzia biznesowe, które realnie pomagają firmom na rynku krajowym i europejskim.

ZAUFALI NAM

"Szczerze jesteśmy pod wrażeniem pracy zespołu z GJC International Sp. z o.o.! Dzięki ich niesamowitemu zaangażowaniu, elastyczności i profesjonalnemu podejściu do naszych potrzeb, nasza współpraca była prawdziwym sukcesem. Zawsze nie tylko wykonują zlecone zadania, ale są w pełni zaangażowani, dając nam cenne rady, śledząc postępy na bieżąco i informując nas o wszystkim, co się dzieje. Co roku wracamy do nich z nowymi projektami, co najlepiej pokazuje, jak bardzo im ufamy. Serdecznie polecamy GJC!"

Marcin Chojnowski

pełnomocnik zarządu Ptak Warsaw Expo

"Z przyjemnością polecam firmę GJC International Sp. z o.o. na podstawie naszej udanej współpracy w zakresie kampanii telemarketingowych. Dzięki ich zaangażowaniu, elastyczności i profesjonalnemu podejściu do naszych potrzeb, współpraca przebiegła bezproblemowo. Już na początku wykazali zrozumienie dla naszych potrzeb, co przełożyło się na skuteczną realizację zlecenia. Zespół jest bardzo zaangażowany, dostarcza cenne rady i regularnie analizuje postępy kampanii, co znacząco wspomaga naszą codzienną pracę. Mam pewność, że w przyszłości ponownie skorzystamy z usług GJC"

Jakub Polczyński

Vaneco

"Z firmą GJC International Sp. z o.o. podjęliśmy współpracę w ramach telemarketingu polegającego na promocji naszych produktów na rynku włoskim. Projekt został zrealizowany na wysokim poziomie, z należytą starannością, profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do naszych potrzeb."

POLTENT Sp. z o.o.

"Kiedy zostaliśmy poproszeni przez firmę GJC International o wystawienie referencji uznaliśmy to za bardzo dziwną prośbę. Pomyśleliśmy, że sukces jaki odniosły targi RemaDays jest według nas sam w sobie wizytówką i referencją dla tej firmy. Natomiast takie podejście potwierdza z jednej strony ich profesjonalizm, a z drugiej skromność i dystans do sukcesu. Zorganizowanie tak potężnych targów w tak krótkim czasie wymaga nie tylko świetnych zdolności organizacyjnych, ale przede wszystkim zaufania dla organizatora ze strony wystawców, którzy teraz nie wyobrażają sobie rezygnacji z wystawiania się na najważniejszej imprezie branżowej Europy Środkowej. Współpracujemy z firmą GJC International od samego początku. Przez wszystkie lata współpraca przebiega wręcz wzorowo. Pod względem kadrowym to zespół bardzo kontaktowych ludzi, którzy nie tylko potrafią bardzo fachowo doradzić, ale robią to z wielkim zaangażowaniem i poczuciem humoru. W przypadku konieczności uzyskania pomocy wystarczy jeden telefon lub e-mail i można powiedzieć, że jest "po sprawie"

Zbigniew Kaczor, Arkadiusz Ratajczak

Maxim

"Uznając profesjonalizm, z całą pewnością polecam firmę GJC International. Nasza firma współpracuje z GJC od początku. Przez lata, przygotowując się do wystawy, zawsze zauważaliśmy nie tylko pomoc i wsparcie, które otrzymywaliśmy, ale również wielki entuzjazm i profesjonalizm pracowników GJC. Każde zadanie, które przed nimi postawiliśmy spotkało się ze znakomitym odzewem w kwestii organizacyjnej i merytorycznej. Praca GJC charakteryzuje się synergią kompetencji, kreatywności oraz otwartości na pomysły i uwagi wystawców. Rozmowy biznesowe prowadzone zarówno podczas jak i poza wystawą przyniosły naprawdę wymierne korzyści. GJC International Sp. z o.o. okazało się wartym zaufania i odpowiedzialnym partnerem. Dzięki wieloletniej współpracy możemy z czystym sumieniem polecić tę firmę."

Tomasz Chwiłowicz

Jaguar

"Z całkowitym przekonaniem prezentujemy poniżej opis współpracy z GJC International Sp. z o.o. sp. k. Po pierwsze chcielibyśmy wspomnieć o zaufaniu, które stanowi podstawę relacji biznesowych. Bez wątpienia polecamy GJC International jako firmę godną zaufania. Podczas naszej kilkuletniej współpracy nigdy nas nie zawiedli. Przedstawiciele GJC sprawnie i kompetentnie reagują na wszelakie zapytania z naszej strony dzięki czemu zawsze jesteśmy zadowoleni z odpowiedzi. Korzystamy z większości oferowanych przez GJC produktów, z których każdy stworzony jest specjalnie na potrzeby branży. Można spokojnie stwierdzić, że GJC International Sp. z o.o. sp. k. płynnie działa we wszystkich gałęziach branży reklamowej doskonale spełniając nasze oczekiwania. Innym istotnym czynnikiem w naszej współpracy z GJC są bez wątpienia sami pracownicy. Świetnie radzą sobie z prowadzeniem rozmów biznesowych, zadawaniem pytań czy zbieraniem opinii i pomysłów dotyczących ich własnych produktów, które następnie są wprowadzane w życie. GJC International Sp. z o.o. sp. k. jest gwarancją najwyższego porządku, profesjonalizmu oraz kluczem do owocnej współpracy biznesowej. Serdecznie polecamy GJC tym, którzy poszukują narzędzi biznesowych w przemyśle reklamowym."

Paweł Rydzewski

Macma Polska Sp. z o.o.

"Niniejszym oświadczamy, że firma GJC International Sp. z o.o. była organizatorem targów RemaDays oraz, że jest to firma godna polecenia. Firma doskonale wywiązuje się ze swoich obowiązków koordynacyjnych i organizacyjnych. Jako jeden z klientów z przyjemnością przyznajemy, że dzięki pomocnej, profesjonalnej oraz charakteryzującej się szczególną dbałością o klienta obsłudze, proces przygotowania do targów jak i sam ich przebieg nie sprawiały żadnych problemów. Współpracę z firmą GJC International Sp. z o.o. sp. k. oceniamy jako bardzo pomyślną i satysfakcjonującą i możemy z pełną odpowiedzialnością udzielić tej firmie rekomendacji jako wykazującej się kompetencją, dobrą organizacją i wysoką jakością usług."

Andrzej Talbierz

Stefania – Zakład Galanterii Skórzanej

"Będąc całkowicie przekonanym o tym, że te referencje są zasłużone, chciałbym zaprezentować kilka faktów dotyczących współpracy z GJC International Sp. z o.o. Zacznę od zaufania, na którym opiera się współpraca biznesowa. GJC jest bez wątpienia firmą godną zaufania i dlatego szczerze ją polecam. Podczas kilkuletniej współpracy nigdy nas nie zawiedli. Przedstawiciele GJC International podchodzą profesjonalnie do każdego zleconego zadania dzięki czemu jesteśmy zawsze w pełni zadowoleni z rezultatu. Jako firma korzystamy z większości produktów biznesowych oferowanych przez GJC, z których każdy stworzony został specjalnie na nasze potrzeby. Współpraca z nimi jest czystą przyjemnością."

Tomasz Litwiniak

Jett Studio Sp. z o.o.

"PAR Bakuła Sp. J. współpracuje z GJC International Sp. z o.o. na wielu polach. Niniejszym chcielibyśmy wyrazić naszą satysfakcję wynikającą z tej współpracy, firmę GJC tworzą profesjonaliści kreatywni w reagowaniu na nasze potrzeby i uwagi. W trakcie kilkunastoletniej współpracy GJC okazało się być godnym zaufania partnerem, na którym można polegać. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dużej liczby klientów. Z całkowitym przekonaniem polecamy GJC jako partnera, na którym można polegać. Uczciwość i punktualność oraz profesjonalizm pracowników podkreślają wysoką jakość usług oferowanych przez GJC International Sp. z o.o."

Danuta Bakuła

PAR Bakuła Sp. J.

"W imieniu firmy Anda Present chciałbym wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą GJC International Sp. z o.o. Dotychczasowa współpraca przebiegała w sposób nienaganny i bardzo profesjonalny. Jestem przekonany, iż dalsze lata współpracy przebiegać będą równie owocnie dla obu stron."

Anda Present

"Od wielu lat współpracujemy z firmą GJC International Sp. z o.o. Zawsze możemy liczyć na oddanie i wsparcie pracowników GJC. Organizacja przebiega gładko i bezproblemowo. Organizator stale pracuje, aby podnieść jakość swoich usług. Możemy z czystym sumieniem polecić GJC jako zaufanego i pewnego partnera w interesach zapewniającego stały poziom obsługi."

Anna Roszczak

Asgard Sp. z o.o.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ

LUB MASZ PYTANIA?